Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání OP Muži TJ Nedašova Lhota - SK Zlín 1:1(0:0)PK 4:5

Obě mužstva začala od začátku hry velmi intenzivně. Bylo vidět, že každý chce urvat ten nějaký bod začátkem sezony.Hned na úvod utkání ve 3.min. spálil snad největší šanci prvního poločasu Pacík František,ale ze dvou metrů přestřelil branku.Hosté ze Zlína dvakrát zahrozili z přímého kopu, ale branku domácích neohrozili.První poločas byl herně vyrovnaný a tak skončil nerozhodně 0:0.Do druhé půle domácí nenastoupili dost šťastně a po hrubce v obraně ve 47.min. skóroval Zlínský záložník Štěpánek Jaroslav. Hostující tým to nakoplo a začali domácí tým tlačit ke zdi.Naštěstí v 62.min. přišla průtrž mračen a utkání muselo být na 15.min. přerušeno a tím se hosté dostali z rytmu hry. Po bouřce se začalo znovu hrát a v 66.min. po ruce ve vápně, domácí kopali pokutový kop,kde ho nekompromisně proměnil Šerý Karel. Domácí tým to nakoplo,vytvořili si pár slibných šancí,ale zvrat utkání se jim už nepodařil a tak se přešlo na pokutové kopy. Bohužel, domácí pokutové kopy nezvládli, ale i tak berou první vydřený bod v sezoně.
Rozhodčí - Krajča J.
asistenti - Pacík V.
Šik C.
diváků - 100
sestava domácích - Fojtík O.- Šerý K.,Juřica M, Fojtík J, Bartošák J, Vaněk M, Vaněk D, Pacík F, Rajník J, Fojtík J, Urbánek V,