Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Újezd 2:5(1:2)

Od začátku utkání byli lepší hosté z Újezdu. Domácí vždy tahali za kratší konec byli na míči o krok pomalejší, ale pak přišla 21.minuta, kde domácí Vaněk potáhl míč po křídle krásně naservíroval míč do malého vápna a tam po odraze si hosté dali vlastní branku. Hosty to trošku zarazilo a mohli vzápětí inkasovat podruhé po akci domácího Struhaře, který nastřelil tyč. Pak přišla ve 39.minutě šance Újezda, kde vyrovnal na 1:1 Orsák. Hosté pak stihli ještě v nastaveném čase prvního poločasu navýšit na 2:1 Vaculínem. Po obrátce domácí velmi chtěli vyrovnat stav utkání, jenže v 60. minutě si dal vlastní gol Fojtík a to domácí položilo. I když si domácí vytvořili nespočet golových příležitostí stejně míč nezapadl do sítě. Dokonce v 75. minutě měli možnost pokutového kopu, ale domácí Kafka přestřelil. Hosté ještě dvakrát zahrozili z rychlých protiútoků a navýšili na 5:1. V závěru utkání v nastaveném čase ještě domácí korigovali výsledek z pokutového kopu Struhařem na konečných 2:5.

Rozhodčí - Kadlčák J.
asistenti Eichner D., Pacík V.

Diváků - 55
sestava domácích - Fojtík O, Fojtík J, Prekop D, Fojtík Jak. Bartošák J. Vaněk D, Struhař M, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Kafka T,
střídali - Pacík P, Bůbela F, Macháč M, Šerý V, Pacík J.

sestava hostů - Bodlák M, Hlavička M, Bělaška T, Belžík P, Hrnčiřík J, Struška J, Maňas P, Vaculín P, Kráčalík F, Martínek F, Slovák B,