Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovský zápas III. B tř. Nedašova Lhota - Rudimov 7:2(4:0)

.

Konečně domácí prolomili smůlu v domácích zápasech a utkání proměnili ve vysokou výhru na svém hřišti.Trvalo to hodně dlouho, ale nakonec se dočkali fanoušci Nedašovy Lhoty, škoda jen, že to přišlo až na samotný závěr sezony. Domácí měli od první minuty navrch, soupeře tlačili ke zdi, a to přineslo ovoce ve 20.minutě brankou Martina Fojtíka. Zanedlouho znovu udeřili domácí a znovu u koncovky stál Martin Fojtík. Do poločasu ještě přidali branky Rajník Jakub a Kostka Erik. Po půli v 50.minutě se trefil hlavou Šerý Karel na 5:0 a zápas se zdál jasný. Ale přišla desetiminutová slabší chvilka domácích, který Rudimov využil a v 51.min snižovali na 1:5 a v 54.min. na 2:5 Poláčkem a Goleckým.Tím se utkání trochu zdramatizovalo, ale domácí Lhota se z toho rychle oklepala a v 73.minutě přidal uklidňující branku Bartošák Josef a celé to dovršil konečnou brankou Jurča Tomáš.