Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovský zápas OP muži Nedašova Lhota - Slopné 2:2(2:2) PK (11:10)

Oboustranně vyrovnaný zápas, jak na branky, tak i herně. Lépe začali hosté ze Slopného už v 5.min. utkání vedli 1:0, ale vzápětí odpověděl domácí Struhař. První poločas byl velmi bohatý na goly. Ve 22.min. znovu udeřili hosté brankou Frola, zvyšoval na 2:1 pro Slopné. Netrvalo dlouho a za domácí se tentokrát trefil Rajník. Tímto skončil první poločas zápasu, ale i druhý. Škoda šancí měli obě mužstva na více branek. Nakonec se kopaly pokutové kopy, na které zvítězili domácí v poměru 11:10.

Rozhodčí - Střelec R.
asistenti - Pacík V., Pacík P.

Diváků - 50

Branky domácí - Struhař M. Rajník J.
Branky hosté - Šůstek P. Frolo D.

sestava domácích - Šerý K, - Fojtík J, Prekop D, Bůbela F, Bartošák J, Rajník J, Struhař M, Bartošák L, Pacík J, Macháč M, Kafka T,
střídali - Pacík P, Urbánek V, Macháč Mich,

sestava hostů - Petráš A, - Šůstek P, Žáček L, Frolo D, Bartoš R, Švach Š, Kolařík J, Studeník P, Švach T, Martinus M, Kozubík T,