Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání Nedašova Lhota - Bylnice 24.4.2016

Bylo to derby jak má být se vším všudy.Obě mužstva začala od začátku utkání na plný plyn.Byly to ale hosté, kteří udeřili hned v 7.min. utkání brankou Hořáka.Ten pokořil první vychytané nuly jarního kola domácího brankáře Ondřeje Fojtíka.Začala 14.min.utkání a po pěkné akci domácích skoroval Jaroslav Bůbela na 1:1.Lhota lačnila po dalším golu a vyplatilo se,po půl hodině utkání znovu udeřil Bůbela a stanovil tak výsledek do poločasu na 2:1 pro domácí.Po poločase se hra začala přelévat z jedné strany na druhou.Jednou udeřili domácí v zápětí udeřili hosté.Od 70.min.začali hosté kombinovat, měli více ze hry a z tlaku přišel trest za ruku ve vápně a pokutový kop.K penaltě se postavil Lukšík Martin který se nemýlil a vyrovnal tak výsledek na 2:2.Pak se kopali pokutové kopy na které vyhráli domácí 3:2.
Rozhodčí - Gonˇa Vladimír
asistent - Měštˇánek Bronislav
asistent - Pacík Vlastimil

Diváků - 195.

Sestava domácích : Fojtík O,Fojtík J,Juřica M,Šerý K,Bartošák J,Vaněk D,Bartošák L,Pagáč P,Pagáč J,Struhař M,Bůbela J.střídali :Pacík F,Vaněk M,Fojtík J,Kostka E,Pacík P.

Sestava hostů : Šuránˇ J,Lukšík M,Hořák L,Krejza J,Hořák K,Hudeček D,Chovančík L,Tkadlec D,Bartozel M,Lysák J,Hořák J. střídali : Vávro M,Fojtík M,Sucháček R,Kolman D,Hudeček D,Tkadlec T.

Datum vložení: 13. 9. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 13. 9. 2016 0:00
Autor: Správce Webu