Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání OP Ludkovice - Nedašova Lhota 15.5.2016

Bohužel, první porážka jarního kola.Nebyl to vůbec líbivý fotbal z obou stran.Ludkovice jenom nakopávali míč dopředu na breaky,ale že by hráli kombinačně tak to vůbec.V prvním poločase se jim podařil jen přímý kop a z něj skoroval Gavenda.Lhotě se zase nedařila přihrávka na dva metry.Do druhé půle Lhota nastoupila s větší chutí vyrovnat skore utkání a to se začínalo rýsovat v 61.min.kdy zatáhl míč po křídle Šerý Karel který si narazil míč se Struhařem do vápna,ale bohužel píštˇalka rozhodčího zůstala němá a proto se penalta nekonala.Lhota si vytvořila pár slibných akcí,kde mohl padnout gol ale neměla štěstí.Před koncem utkání Lhota otevřela hru a to se jí nevyplatilo v 80.min.dal závěrečnou tečku utkání na 2:0 Hamouz Jaroslav.