Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Mladcová B 29.5.2016

Hned v úvodu utkání ve 4.min.udělala obrana domácích hrubku,kde se nedomluvil obránce s brankářem a hostující Jirsák trestal na 0:1 .Vzápětí ve 22.min.kopali hosté z Mladcové standartní situaci,kde na konci stál Chludil Jan který zvyšoval na 2:0 pro hosty.Domácí to dost zaskočilo a začali přidávat na tempu hry,kde před koncem poločasu měl největší golovou šanci Pacík František,který nadstřelil branku.Do poločasu šli hosté do kabin s dvougolovým náskokem.Po obrátce šla Lhota s větší vervou do utkání,ale nedařilo se jí přechody z obrany do útoku a tak v 63.min. znovu po laciném golu po autovém hodu šla Mladcová už do třígolového náskoku.Vypadalo to, že se už Lhota nevzchopí,ale přišla 67.min.kde se z rohového kopu hlavou trefil Fojtík Jakub.V domácích hráčích vzplanula jiskřička naděje a v 76.min.po standartní situaci snižoval stav utkání Bartošák Josef.Lhota se snažila alesponˇ výsledek vyrovnat,ale už se jí to do konce utkání nepodařilo a tak utkání skončilo 3:2 pro Mladcovou.
Rozhodčí - Gonˇa V.
asistenti - Pacík V.
Venený P.
Diváků - 80
Branky hostů - Jirsák P. Chludil J. Jirsák P.
Branky domácí - Fojtík J. Bartošák J.
Sestava domácích - Fojtík O,- Fojtík J, Juřica M, Bartošák J, Šerý K, Vaněk D, Bartošák L, Pagáč J, Urbánek V, Bůbela J, Pacík F,
střídali - Vaněk M, Pacík P.
Sestava hostů - Černý M, - Vyvlečka M, Venený M, Černý J, Mackovík T, Chludil J, Zapletal J, Venený P, Chludil Š, Hruška L, Jirsák P,