Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání Vysoké Pole - Nedašova Lhota 17.4.2016

Vys.Pole bylo od začátku hry aktivnější,15.min.nás válcovalo ale Lhota se vzchopila a hru vyrovnala.Dvacet minut se hrál vyrovnaný fotbal až na 10.min.před koncem poločasu Lhota začala mít převahu a dala najevo že se soupeře jen tak nezalekne.Dvě minuty do poločasu za velkým vápnem napřáhl ke střele Pagáč Josef a dělovkou k šibenici zavěsil nádherný gol.To Lhota potřebovala, dát gol do šatny.Po poločase Lhota začala hrát aktivněji a bylo to znát , měla více šancí a proto domácí začali více faulovat až si Lhota vymodlila ve vápně pokutový kop.K pokutovému kopu se postavil Pagáč Patrik který se nemýlil a tak zvýšil skore na 2:0 pro Lhotu.V 79.min.přišla ještě jedna nádherná akce ze strany Lhoty,kde po přihrávce na Martina Van´ka, který potáhl míč po křídle a krásnou zpětnou přihrávkou našel Patrika Pagáče na hraně velkého vápna a ten vystřelil a vsítil na 3:0 pro hosty.