Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Mladcová B 1:2(1:2)

Domácí chtěli vyhrát a tím si potvrdit místo a body od sestupových příček. Jenže zápas se vyvíjel úplně jinak, jak si domácí přáli. V 8 min. zápasu prohrávali domácí po hrubce v obraně, kde si nepohlídali nabíhajícího hráče na centrovaný míč.Druhý gól byl vyloženě darovaný hostům z Mladcové. Ve 41. min. zahrával Vyvlečka M. přímý kop, kde z rohu velkého vápna propadl míč houfem hráčů a nikým netečovaný míč, propadl přímo do branky. Už to vypadalo že hosté půjdou o poločasu do kabin s dvougólovým náskokem, jenže po rozehrávce si převzal míč Pagáč Josef, který sólem od půle hřiště došel až k hranici velkého vápna a tam tvrdou střelou vsítil na hratelných 1:2. Po přestávce domácí zvýšili tempo hry a Mladcovou tlačili ke zdi, měli nespočet gólových šancí, ale kýžený gól ne a ne padnout. Nakonec tři body si odvezli hosté z Mladcové.
Rozhodčí - Hrbáček P.
asistenti - Pacík V.
Struška J.
Diváků - 80
Branky - Struška J.- Vyvlečka M. - Pagáč J.
Sestava domácích - Fojtík O.- Juřica M, Bartošák J. Fojtík J. Vaněk M. Bartošák L. Struhař M. Prekop D. Pagáč J. Pacík F. Kostka E. -
střídali - Pacík P. Macháč M.
Sestava hostů - Ondráš R. - Vyvlečka M. Chludil Š. Chludil J. Černý M. Vaněk D. Mackovík T. Sedláček M. Struška J. Kahaja D. Gurský R.