Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání III.B tř. Nedašova Lhota - Petrůvka 2:1(1:1)

.

Konečně po dlouhé době domácí získali plný počet bodů. Utkání se vyvíjelo pro domácí tým velmi dobře, zhruba 20 minut jsme soupeři nepustili balon k noze. Lhota do soupeře bušila hlava nehlava, ale výsledný efekt to nemělo. Domácí měli šancí na dva zápasy, kdyby vedli ve dvacáté minutě utkání 3:0, nic by se nestalo. Pak se hra vyrovnala a přelila se na druhou stranu, soupeř byl stoprocentní, a tak skorovali jako první těsně před koncem prvního poločasu 1:0 brankou Novosadem. Ještě štěstí, že domácí za minutu vyrovnali na 1:1 Kostkou Erikem. Po obrátce se utkání přelévalo ze strany na stranu, až se domácím  podařilo svou trpělivostí přivézt utkání do vítězného výsledku Pacíkem Jakubem na 2:1.