Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání III.tř.sk. B Nedašova Lhota - Rokytnice 3:1(0:1)

.

První zápas v jarní části kola nezačala Nedašova Lhota zrovna sťastně, hned v 11.min. utkání prohrávala pokutovým kopem1:0. To vydrželo celý první poločas. V první půli byly hosté z Rokytnice lepší na míči i v kombinacích na bránu, domácí byli docela zaskočeni herním projevem hostí. Po poločase se hra ale obrátila na stranu domácích a začali hosty z Rokytnice tlačit ke zdi. V 73.min. dostali domácí výhodu přímého kopu z kterého vytěžil krásnou trefou Bartošák Ladislav. Zanedlouho znovu udeřil střelou z dálky přesně k tyčce Bartošák Ladislav na 2:1 pro domácí. To už se čekalo na konec utkání, ale ještě jednou domácí zahrozili, a to centrem do vápna  v 90.min., který tečoval jeden z hostujících hráčů na 3:1 pro domácí a bylo vymalováno.