Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání III.B tř. Nedašova Lhota - Biskupice 4:0(2:0)

.

Druhým zápasem po sobě doma si tentokrát domácí Nedašova Lhota popravila skore na Biskupicích, a to hned výhrou 4:0. Malinko bylo znát, že hraje první s posledním v tabulce. Zápas ze začátku nabíral velmi vlažným dojmem z obou stran, ale rozjelo se to už ve 4. minutě zápasu, kdy domácí založili útok po pravé straně, tam  centroval do malého vápna Šerý Karel, kde si dal hostující Talaš vlastní branku. Domácí to nakoplo, hrálo se vyloženě na jednu branku, ale když je velká snaha tak to nejde. Pak přišel ve 36. minutě po faulu přímý kop domácích, kde se postavil k míči Fojtík Jakub a krásnou střelou k tyči rozvlnil síť podruhé. A tak o půli šli domácí hráči do kabin s dvougolovým náskokem. Po půli se scénář neměnil, domácí bušili do soupeře, ale až po dlouhé chvíli přišla další vyložená šance, kde v 67.minutě zatáhl míč po pravém křídle Macháč Michal, vystřelil a míč zapadl přímo do brány. Dá se říct, že tímto golem hosté rezignovali a zápas už jen tak dohrávali, měli tam takové světlé chvilky, ale ty jim zneškodňoval dobře chytající Pacík Jakub. Čtvrtou brankou pečetil zápas Šerý Karel střelou o tyč.