Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání III.B tř. Nedašova Lhota - Pozlovice 4:0(2:0)

.

Sedmým kolem podzimní části udělala Nedašova Lhota radost domácím fanouškům vysokým skorem 4:0. Konečně protrhli šňůru nezdarů domácích zápasů. Velmi dobrý výkon představili všichni hráči, a proto také otevřeli skore hned v 7.min. skvělým Karlem Šerým. Po pár minutách znovu udeřili domácí, kde na konci akce stál po individuálním útoku znovu Karel Šerý. Tak skončil první poločas. Do druhé půle domácí šli do utkání vlažným tempem, a tak hosté z Pozlovic převzali iniciativu a  vytvořili si několik  golových šancí, kde měli skvělý přechod do útoku, ale dlouho jim to nevydrželo, všechny akce jim mařil v brance výtečný Pacík Jakub. Domácí se zmátořili a v 73.min. přišla smršť dvou golů za sebou a bylo vymalováno. Po sobě dali krásné branky Kostka Erik a Bartošák Josef. Za tento výkon si domácí hráči vychutnali na konci utkání zasloužilý potlesk od diváků. Tímto zápasem a předvedenou hrou si všichni hráči zaslouží pochvalu.