Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání III.B tř, Petrůvka - Nedašova Lhota 4:3(2:2)

.

Dnem 9.4.2023 na Velikonoční neděli začala fotbalová jarní část III.B tř. a hned naši hráči začínali na Petrůvce, kde prohráli těsným výsledkem 4:3. Pertůvka vedla hned v 19. minutě, ale Lhotě se podařilo vzápětí vyrovnat Michalem Macháčem. Ještě před půlí domácí znovu skorovali, ale naši odpověděli ve 45. minutě Šerým Karlem, a tak šli obě mužstva do kabin s nerozhodným výsledkem 2:2. Po nástupu do druhé půle se našim podařilo otočit skore zápasu na 2:3 znovu Karlem Šerým a vypadalo to velmi nádějně, že si naši odvezou tři body, ale Petrůvka před koncem přidala dva goly a bylo po naději. Ale i tak si naši zaslouží pochvalu.