Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání III.B tř. Pozlovice - Nedašova Lhota 0:1 (0:0)

.

Už v sobotu dne 13.5.2023 ve 14:00 hodin naši hráči zahájili 18. kolo soutěže III. B třídy v Pozlovicích. Po zahájení zápasu naši byli rozhodně lepší, dvacet minut drželi pevně taktovku  v ruce, klidně mohli vyhrávat 3:0 do poločasu, ale i prohrávat, protože soupeř po půlhodině zápas herně vyrovnal a začal zlobit. Zlobil tak, že si vytvořil přechod do našeho obranného území a vytvořili si šanci pokutového kopu po zákroku Josefa Macháče. K míči se postavil domácí Kučera, ale vychytal ho výtečný Jakub Pacík, kterému se vydařil celý zápas, kde vychytal i jiné nebezpečné situace. A tak po první půli skončil zápas 0:0. Hned po poločase ve 46.minutě  naši založili útok, kde centrovaný míč do vápna hlavou usměrnil Bartošák Ladislav a vedli jsme 1:0. Do konce zápasu zbývalo hodně času ve prospěch domácích, kde mohli se zápasem něco udělat, ale naši jim nedovolili skorovat a tímto získali 3 cenné body od soupeře z Pozlovic.

Rozhodčí: Vičánek T.

Asistenti:  Drga J.,  Mec M.