Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovský zápas III.B tř. Bratřejov - Nedašova Lhota 1:6(1:3)

.

Tímto předposledním zápasem v Bratřejově podzimního kola, si naši hráči zajistili i kdyby prohráli poslední zápas se Šanovem, první místo v tabulce před celou zimní přestávkou. Zápas byl od začátku hodně vyrovnaný, až ve 23.min. otevřel skore krásnou střelou pod břevno Petr Pacík. Po deseti minutách domácí vyrovnali Geržou. Jenže v mužstvu máme skvělého kapitána Josefa Bartošáka, který do poločasu přidal ještě dva goly, a tak do kabin šli naši hráči s klidnou hlavou a dvougolovým náskokem. Do druhého pločasu vešli naši hráči s vidinou výhry, a tak v 57.min. přidal branku Macháč Michal, ale to nebyl ještě konec a tak svůj brankostroj dokončil Josef Bartošák, který přidal ještě dva goly, a tak utkání skončilo 6:1 pro Lhotu. Za herní projev všem hráčům velké dík.