Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Poteč 2:2(2:2) PK 1:4

Obě mužstva se pustila do zápasu s velkým nasazením a bojovností. Hned na úvod v 6.min. zápasu zahrávali hosté z Poteče rohový kop, který proletěl celým malým vápnem, kde na konci stál Slovák M. 0:1. Domácí se z toho rychle oklepali a založili ve 13.min.postupný útok, kde na konci akce skóroval Struhař Martin na 1:1. Domácí jakoby nabrali druhý dech a za necelé dvě minuty zahrával přímý kop z 25-ti metrů bomber Pagáč Josef, který se nemýlil a otočil skóre na domácí stranu 2:1. Nedašova Lhota začala do soupeře bušit, vytvořila si ještě pár slibných gólových šancí, ale už se jim nepodařilo skórovat. Zato hosté z Poteče si vytvořili jediný výpadek do obrany domácích a ve 32.min., kde po takové trmavrma ve vápně skóroval Novosád David na 2:2. Druhý poločas už nepřinesl nijak líbivý fotbal. Obě mužstva začala hrát opatrně, míče jenom nakopávali do obran a jinak nic, žádné akce které by přinesli nějakou tu branku. Žádné mužstvo nechtělo udělat nějakou tu hrubku v obraně ,neboť věděli že vstřelený gól do jejich sítě by byl prohrou. S přibývajícím časem se mužstva spíše soustředila na pokutové kopy po zápase, na které vyhráli hosté z Poteče.

Rozhodčí - Malota V.
asistenti - Prokůpek K., Pacík V.
Diváků -150
sestava domácích - Fojtík O, - Pacík F, Bartošák J, Pagáč J, Struhař M, Bartošák P, Fojtík J, Fojtík J, Urbánek V, Bartošák L, Kostka E. střídali - Prekop D, Bůbela F, Vaněk M, Macháč M, Šerý V,
sestava hostů - Kolařík P,- Juřica P, Čtvrtlík J, Rösner J, Tvarůžek Z, Bartoška D, Novosád D, Fojtík T, Masař V, Slovák M, Procházka L. střídali - Valčík F, Juřica K, Faldík L, Janda T,

Datum vložení: 30. 8. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 30. 8. 2017 0:00
Autor: Správce Webu