Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání žáků OP sk.B Nedašova Lhota - Pozlovice 6:1(2:0)

Dne 28.9.2017 naši žáci hráli dohrávku druhého kola soutěže. Začali velmi dobře a hned v 5.min. utkání otevřel skóre kapitán Fojtík Martin. Netrvalo dlouho a na 2:0 zvyšoval Macháč Lukáš. Naši si vytvořili nespočet vyložených šancí, ale do poločasu se jim skórovat už nepodařilo. Po poločase domácí rozjeli brankostroj a ve 48.min. opět navýšil skóre Macháč Lukáš na 3:0. V 56.min. domácí Lhota zahrávala rohový kop, kde po hlavičce zvyšoval Kolínek Marek už na 4:0. Hosté z Pozlovic si nevěděli rady s našimi přímočarými útoky a tak v 59.min. utekl obraně hostů rychlý Řehák Michal, který šel sám na brankaře a navýšil skóre na 5:0. Hostům se podařil jeden útok a tak korigovali výsledek čestným golem na 5:1. Lhota ještě těsně před koncem utkání navýšila skóre na konečných 6:1 Vaňkem Janem.