Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovský zápas OP muži Nedašova Lhota - Rokytnice 5:1 (1:0)

Domácí začali utkání velmi dobře, hned po rozehrávce založili útok ze kterého byl rohový kop, který zahrával Pagáč ve 2.min. utkání a míč přesně posadil na hlavu Bartošákovi Ladislavu. Domácí mužstvo to nabudilo a vytvořili si nespočet gólových šancí, které nevyužili. Do poločasu, kdyby domácí využili čtyři vyložené tutovky, tak by se hosté z Rokytnice nemohli ani zlobit. Ale i oni měli dost dobré šance na zkorigování výsledku, dvakrát šli na brankáře sami, ale výtečný golman Fojtík jich vychytal. V 36.min. měli hosté největší šanci na vyrovnání výsledku, dokonce překonali domácího brankáře, ale míč naštěstí skončil na tyčce. Hned po zahájení druhého poločasu dostali hosté druhou ránu pod pás, ve 46.min. napřáhl ke střele za velkým vápnem Pagáč Josef a rozvlnil síť podruhé. Hosté z Rokytnice se pomalu začali rozkládat. V 52.min. po centru do vápna zvyšoval krásnou střelou Bartošák Josef. V 56.min. po střele a odraženému míči který neudržel v koši hostující brankář,dorážkou zvyšoval skóre na 4:0 Struhař Martin. Hosté už neměli sil s výsledkem něco udělat a působili dojmem odevzdanosti. Z obrany jen nakopávali míče, ale vepředu nikdo nebyl a tak Lhota dostala ještě jednu šanci z rohového kopu v 67.min., který zahrával rovněž Pagáč a posadil míč tentokrát na hlavu Fojtíkovi Jakubovi na 5:0. Hosté už jen těsně před koncem utkání korigovali výsledek z pokutového kopu který proměnil Vacula Roman.
Rozhodčí - Valenta O.
asistenti - Měřička J., Pacík V.
Diváků- 71
Sestava domácích:Fojtík O,- Fojtík J, Fojtík J. Bartošák J, Pagáč J, Struhař M, Bartošák L, Šerý K, Šerý V, Bůbela F, Kafka T.
střídali : Macháč M, Urbánek V, Holba M, Pacík P, Prekop D,
Sestava hostů: Baklík M,- Saloky P, Pešek T, Roder J, Orgoník S, Štěpaník M, Eliáš M, Vacula R, Suchý M, Hanák P, Řihák J,
střídali : Salvet D, Šuráň Z.

Datum vložení: 25. 9. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 25. 9. 2017 0:00
Autor: Správce Webu