Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání v kopané OP mužů SK Zlín - TJ Nedašova Lhota 1:3(1:2)

Jak se říká, první vyhrání z kapsy vyhání a to se potvrdilo druhým zápasem jarní částí fotbalového zápasu ve Zlíně-Pasekách,kdy po prvním zápase naši hráči prohráli doma 3:1.,druhým zápasem si spravili chuť.

Lhota zahrála velmi skvěle a zaujala fanoušky dobrým herním projevem. Po půl hodině hry napřáhl ke střele Pagáč J. a nekompromisně zavěsil. Za pět minut to bylo už dva nula pro Lhotu, kde na konci akce stál Bartošák L. Ale, těsně před koncem prvního poločasu snižoval stav utkání domácí Langr z pokutového kopu. Druhá půlka utkání byla pro Lhotu ještě příznivější,vytvořili si pár slibných akcí, ale nedovedli jich do finálního zakončení. Pak přišla 84.min.,kde po křídle potáhl Pagáč J. a centrovaným míčem do malého vápna, trefil přesně domácího hráče Krčmáře,který si srazil míč do vlastní branky. Do konce utkání si Lhota výsledek pohlídala a tak utkání skončilo 1:3 pro Lhotu z pohledu domácích.